sobota, 24 grudnia 2011

Wesołych Świąt!3 komentarze:

 1. Wesołych Świąt :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że powróciłaś do dalszego prowadzenia bloga:). Jednak pamiętaj-nic na siłę, grunt to byś Ty się dobrze z tym czuła! Życzę Wam przyjemnych, pełnych miłości Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. :)
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, jak miło:). Dopiero odkryłam, że piszesz tu znowu:))). Bardzo się cieszę. Nie odwiedzam często twojego drugiego bloga, bo szczerze mówiąc zamiast czytać o książkach, wolę czytać książki:). Przeglądam czasem tytuły i zerkam na oceny, ale jestem zdania, że recenzje z samego założenia są subiektywne i nie sugeruję się nimi (czasem tylko czytam coś, na co różni mniej lub bardziej domorośli krytycy wyraźnie się uwzięli, z ciekawości co może wzbudzać tak duże emocje:)). Moja lista "do przeczytania" jest megadługa i cały czas się powiększa. Życia mi chyba nie starczy:).

  Mam nadzieję, że święta minęły wam lekko i przyjemnie. Życzę dobrej zabawy w sylwestra i radości w nadchodzącym roku.

  OdpowiedzUsuń

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i wulgarnych, zarówno w stosunku do autorów, jak i czytelników oraz innych komentujących. Blog nie jest miejscem wyładowywania swoich frustracji. Szanujmy się nawzajem!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...