poniedziałek, 14 maja 2012

Zakończenie akcji "Dieta jak lekarstwo"

          Post, który planowałam na dziś, przesuwam na środę. Zamiast tego, zapraszam Was na pierwszy blog: www.przyjemneodchudzanie.blog.onet.pl, gdzie dziś i jutro pojawią się posty podsumowujące wspólną akcję magazynu Superlinia i firmy LightBox: Dieta jak lekarstwo.


          Ania, Marta i Mariusz naprawdę ładnie schudli i na blogu będziecie mogli obejrzeć ich zdjęcia "przed" i "po". Serdecznie zapraszam! :) 

2 komentarze:

  1. Limonko czy na początku odchudzania miałaś bóle głowy? Ja za każdym razem gdy odstawiam cukier, całymi dniami czuję straszny ucisk w okolicach skroni. Byłam już u kilku lekarzy i wychodzi na to, że ból nie jest związany z żadnym schorzeniem. Sama nie wiem co mam robić... Może to normalne?
    Kate

    OdpowiedzUsuń
  2. Kate, często doskwierają mi bóle głowy, a już nie pamiętam, czy na początku odchudzania głowa mnie bolała, czy nie :)
    Cukru tak czy siak całkowicie odstawiać nie można, bo węglowodany są nam potrzebne do funkcjonowania. Właściwie zależy, co masz na myśli mówiąc "cukier". Cukier jako cukier, czy cukier jako węgle :)

    OdpowiedzUsuń

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i wulgarnych, zarówno w stosunku do autorów, jak i czytelników oraz innych komentujących. Blog nie jest miejscem wyładowywania swoich frustracji. Szanujmy się nawzajem!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...