sobota, 28 lipca 2012

Aktywna sobota (2)

          Witajcie! Przed nami kolejny piękny, słoneczny, upalny dzień. Sama nie wiem, jaki sposób spędzenia popołudnia wybrać. Jedno jest pewne - zbyt intensywne ćwiczenia odpadają. Prawdopodobnie zrobię sobie dziś standardowy zestaw ćwiczeń na uda i pupę, plus umieszczony niedawno na blogu dziesięciominutowy zestaw na talię (ćwiczenia z Tiffany Rothe). 

          Dziś dzielę się z Wami zestawem, który wypróbowałam wczoraj. Zamierzam ćwiczyć go codziennie przez najbliższe pięć dni (od niedzieli do czwartku). Jest dość przyjazny, choć ćwiczenie w domu, w którym panuje upał, czyni go odrobinę nieznośnym :))) No i nie polecam ćwiczyć boso na  dywanie, ja przez to cierpiałam wczoraj niesamowicie :D

           Koniec gadania! Zapraszam do podróży w przeszłość! :DAktualizacja, godz. 12.23
A jednak skusiłam się na powyższy zestaw ćwiczeń. Spociłam się jak fretka, ale za to czuję się wyśmienicie :) 

7 komentarzy:

 1. Oj wiem jak się teraz czujesz! To uczucie bo zakończeniu intensywnego treningu... Na początku ciężko się za niego zabrać, ale jak już nam się uda, możemy latać z radości :D Jeśli chodzi o pot, nie przebijesz tego, co się ze mną działo w czwartek - byłam przemoczona do suchej nitki! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale to uczucie po wykonanych ćwiczeniach jest cudowne! Wiesz, że było ciężko, pot się z Ciebie leje, a jednak udało się! Dokonałaś tego. Cudowne uczucie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. O, kto wie, może wypróbuje, jestem zwolenniczka wszelkich form aktywności ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się strasznie rozleniwiłam i niechce mi się wracać do ćwiczeń;p;p

  OdpowiedzUsuń

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i wulgarnych, zarówno w stosunku do autorów, jak i czytelników oraz innych komentujących. Blog nie jest miejscem wyładowywania swoich frustracji. Szanujmy się nawzajem!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...