piątek, 7 września 2012

Konkurs z Vitalią! Do wygrania 3 miesięczne pakiety diety

          Dziś, tak jak obiecywałam, konkurs. Dzięki uprzejmości Vitalii, mam dla Was 3 miesięczne pakiety diety.
Regulamin konkursu:

1. Konkurs trwa od dziś do 13 września br., do godziny 23.59;
2. W konkursie może wziąć udział każdy Czytelnik bloga zamieszkujący na terenie Polski lub za granicą;
3. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną odpowiedź;
4. Jeden Uczestnik może otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę w konkursie
5. Pod swoją odpowiedzią należy zapisać swoje imię i adres e-mail - dotyczy TYLKO osób niezalogowanych, komentujących jako Anonim - odpowiedzi nie zawierające imienia i adresu e-mail nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy). Osoby posiadające konto na bloggerze pod swoją odpowiedzią zamieścić muszą tylko adres e-mail, który będzie adresem kontaktowym w przypadku wygranej w konkursie;
6. Forma odpowiedzi jest dowolna;
7. Pod uwagę nie będą brane odpowiedzi niezwiązane z tematyką konkursu, odpowiedzi naruszające powszechnie obowiązujące przepisy prawa lub normy społeczne i obyczajowe, jak również odpowiedzi, które mogą naruszać prawa lub dobra osób trzecich;
8. Oceny odpowiedzi na zadanie konkursowe dokona osoba odpowiedzialna za ufundowanie nagrody, kierując się swoim swobodnym uznaniem;
9. Udział w konkursie polega na dokończeniu przez Uczestnika następującego zdania: „Dieta jest dla mnie...”. Uczestnik chcący wziąć udział w konkursie ma obowiązek odpowiedzieć ponadto na dwa kolejne pytania:
- Ile pamiętników odchudzania można znaleźć na Vitalii?
- Kto ze znanych celebrytów schudł z Vitalią?

10. Odpowiedzi na zadania konkursowe należy zamieścić wyłącznie w komentarzu pod tym postem.

Po wybraniu przez Fundatora trzech zwycięzców, opublikujemy na blogu ich odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną przeze mnie poinformowani o wygranej drogą mailową - stąd konieczność podania adresu e-mail. 

16 komentarzy:

 1. mam pytanie - gdzie trzeba wysłać odpowiedź?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dieta jest dla mnie przede wszystkim sposobem odżywiania, a nie drogą do schudnięcia. To coś, co jest z nami przez całe życie. Warto pamiętać, że nasz organizm to nie śmietnik i tylko od nas zależy co mu damy.

  - Ile pamiętników odchudzania można znaleźć na Vitalii? 188 388
  - Kto ze znanych celebrytów schudł z Vitalią? Rudi Schuberth

  OdpowiedzUsuń
 3. Dieta jest dla mnie rzeczą którą uwielbiam:) Nie dość że mogę parę kilogramów schudnąć to jeszcze mogę zdrowo się odżywiać i dbać tym samym o swoje zdrowie;)
  - Ile pamiętników odchudzania można znaleźć na Vitalii? 188 388
  - Kto ze znanych celebrytów schudł z Vitalią? Rudi Schuberth

  OdpowiedzUsuń
 4. Dieta jest dla mnie małą podróżą przez niezgłębione przeze mnie dotąd obszary kuchni - poznaję niepróbowane produkty, nowe potrawy, wyraźne smaki, nasycone kolory i zaskakujące połączenia.

  Ile pamiętników odchudzania można znaleźć na Vitalii? 188 426
  Kto ze znanych celebrytów schudł z Vitalią? Rudi Schuberth

  olejnikem@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przypominam, że liczba pamiętników Vitalii stale ulega zmianie. To tak na wypadek, gdyby komuś przyszło do głowy kopiować sobie czyjąś odpowiedź na to pytanie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszysz dieta
  myślisz sałatka zamiast kotleta
  teraz już tylko wyrzeczeń obłęd wszelki
  a to błąd wielki.
  To zdrowe dania wprost do zjadania.
  Styl życia zdrowy
  sukces gotowy.
  Kilogramy spadają
  rzecz niesłychana,
  a zjadasz wszystko pani kochana.
  I to tak proste żaden cud wielki
  cholesterol w normie i cukier niewielki.
  I tak sobie myślisz skrycie
  jakie to proste by mieć piękne, długie, zdrowe życie. :)
  Dieta jest dla mnie zdrowym zbilansowanym stylem życia polegającym na dostarczaniu organizmowi wszystkich składników odżywczych potrzebnych by zdrowo funkcjonować, to nie katowanie się dziwnymi daniami lub nie jedzenie, dieta to tylko strasznie brzmiące słowo.
  na tę chwilę jest 188445 pamiętników i liczba rośnie
  Znany celebryta na Vitali to Rudi Schuberth
  Barbara Smolorz barbaragfg@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. na ten moment jest 188 497 pamiętników, a z Vitali schudł Rudi Schuberth.

  Dieta jest dla mnie sposobem na zrzucenie wagi.;) Od zawsze byłam pulchną osobą. W szkole nie miałam przyjaciół, bo nikt nie miał ochoty zadawać się z "kaszalotem". To był trudny dla mnie okres. Postanowiłam wciąć sie za siebie, zrzucić nadprogramowe 20 kg. aktualnie jestem w 2. klasie LO, szczuplejsza o 5 kg.;) Dzięki diecie uwierzyłam w siebie, nauczyłam kontrolować swoje ciało. Wiem, że jeszcze dużo przede mną, szczególnie jesli chodzi o racjonalne odżywianie, gdzie cały czas zaliczam drobne "wpadki".

  Bogusia
  bogusia_szewczak@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
 9. W chwili obecnej pamiętników jest: 188 589
  Z vitalia.pl chudł Rudi Schuberth

  Dieta...
  dla mnie to głównie sposób pracy nad sobą, własnymi słabościami. Umacnia charakter, organizm, potrafi wzmocnić samoocenę, zdrowie i kondycję.

  Ola
  zapominajka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Dieta jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Każdego dnia zaskakuje mnie nowo poznanymi (zdrowymi) potrawami, zaskakuje, bo okazało się, że to co zdrowe, również może być pyszne! A szukanie nowych przepisów (na razie pod hasłem "łatwe"- bo moje umiejętności kulinarne są w trakcie "rozwijania", a zdolności w trakcie "odkrywania' ;) i wypróbowywanie ich w kuchni sprawia mi przyjemność! Ponadto dieta jest jednym z drogowskazów w moim marszu (nie w biegu- bo po co się śpieszyć? po co diabła cieszyć?) do zdrowia (walczę z PCOs i Hashimoto, a w efekcie 20kg nadbagażem). Przede wszystkim dieta jest dla mnie synonimem zdrowego odżywiania i stylem życia, nie jednorazową przygodą. Gdy osiągnę swój cel- będę szczupła (nie chuda!), bez kompleksów spojrzę w lustro, kupię sobie wymarzoną (a nie tylko 'pasującą') sukienkę na studniówkę, po całonocnej zabawie wstanę i pomyślę: 'Dieto- spisałaś się! Dziękuję Ci przyjaciółko. To co wchodzimy w nowy etap naszej znajomości?'- będzie oznaczało, że wygrałam. Wygrałam zdrowie i dobre samopoczucie, a także zyskałam przyjaciela na lata.

  Ilość pamiętników na chwilę obecną: 188 595
  Schudł Rudi Schuberth (choć podobno znów mu 'nieco' wróciło...)

  Marta
  martive@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Dieta jest dla mnie zmianą sposobu odżywiania a nie ograniczeniem żywieniowym. Dieta zawsze była dla mnie ważnym elementem mojego życia, pozwaliła mi w końcu wyglądać kobieco, podobać się samej sobie i po tylu latach samotności wyjść z domu i znaleźć miłość mojego życia. Pozwala mi kontrolować wagę i czuć się w swoim ciele świetnie ;)

  W tej chwili jest 188 631, schudł Rudi Schuberth
  Magda
  madzia_ko@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Dieta – stan którego pragnę i nienawidzę zarazem. Dieta to arkadia, w której ludzie są zdrowi i szczęśliwi, zadowoleni z siebie, pełni radości. Pragnę do nich dołączyć, ale obecnie z obrzydzeniem patrzę w lustro i trzymam wciąż w szafie ubrania z liceum. W naiwności wierzę, że jeszcze te ubrania założę kiedyś…wkrótce…

  Obiecuję sobie zabrać się za siebie zawsze od jutra. Tych którym się udało wytrwać podziwiam i zazdroszczę.
  Setki przeczytanych książek, tysiące minut spędzonych w necie na poszukiwanie tej jednej, najlepszej diety, ale zapału jest tylko na chwilę. Naście razy zaczynany dzienniczek odchudzania. Nie potrafię, liczyć kalorii, nie potrafię przestać jeść wieczorami, nie potrafię znaleźć kwadransa na ćwiczenia… a może po prostu nie chce mi się.
  Tak – to lenistwo. Brak mi wytrwałości, wiary w siebie. W zamian jest frustracja i tłusty brzuch.

  W tej chwili jest 188 698, schudł Rudi Schuberth

  Aga
  dlaagi@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Dieta jest dla mnie słowem kojarzącym się z rygorem i ciągłym głodem, dlatego też w moim słowniku nie ma takiego słowa. Wolę mówić o zdrowym odżywianiu, racjonalnym jedzeniu niż o diecie. Aż tak dźwięczniej brzmi, jak się mówi że zdrowo się odżywia, niż że jest się na diecie. A zdrowe odżywianie to umiejętność wyboru spośród wielu produktów spożywczych tych jak najmniej przetworzonych i tworzenia z nich kolorowych i zawierających niezbędne składniki odżywcze posiłków.
  Z Vitalią schudł Rudi Schuberth. Na obecną chwilę jest 188 775 pamiętników.
  Kasia kaaasika@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Dieta jest dla mnie... sposobem na życie, na zdrowe i pełne szczęścia życie. Mówię dieta! myślę o zielonym kolorze nadziei, o moim wypełnionym po brzegi na zielono talerzu, o przemierzaniu kolejnych kilometrów wzdłuż zielonych pól. Przyjemne uczucie...


  - Ile pamiętników odchudzania można znaleźć na Vitalii? Aktualnie mam 188 781 pamiętników odchudzania
  - Kto ze znanych celebrytów schudł z Vitalią?Rudi Schuberth


  obsession@onet.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Dieta jest dla mnie szansą. Szansą na lepszy i zdrowy wygląd. Szansą na lepsze samopoczucie. Szansą na noszenie ciuchów w normalnym rozmiarze. Szansą na pozbycie się jednej z cyfr w trzycyfrowej wadze. Szansą na lepsze kontakty z ludźmi. Szansą na zdrowie. Szansą na lepsze życie:)

  Ile pamiętników
  odchudzania można
  znaleźć na Vitalii? 188 821 pamiętników
  odchudzania
  - Kto ze znanych celebrytów
  schudł z Vitalią? Rudi
  Schuberth

  Grażyna grolak@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Poki co dieta jest dla mnie wyzwaniem. Do walki z miloscia do slodyczy przede wszystkim. Juz raz mi sie udalo, teraz staruje po raz drugi. Ale mam towarzysza - chorobe tarczycy. Mimo wszystko wierze, ze jestem w stanie powtorzyc moj sukces sprzed kilku lat. Ze jestem w stanie wygrac z choroba. Ze jestem w stanie byc powodem dumy dla mojego meza i corek. Do moich 40 urodzin (ktore sa za dwa lata) chce schudnac do wagi prawidlowej i przejsc przez stabilizacje. Taki mam plan. A dieta Vitalii moze mi w tym pomoc :)

  Vitalia ma w tej chwili 518 994 użytkowników, natomiast 188 866 Pamiętników odchudzania, z Vitalia odchudzal sie Rudi Schuberth.

  Mam na imie Ania, moj mail: apapiernik@op.pl

  OdpowiedzUsuń

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych i wulgarnych, zarówno w stosunku do autorów, jak i czytelników oraz innych komentujących. Blog nie jest miejscem wyładowywania swoich frustracji. Szanujmy się nawzajem!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...